Ne tik privačių namų gyventojai renkasi aptverti savo teritoriją, tačiau vis dažniau daugiabučių namų gyventojų privatumui ir saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys ir taip pat aptveriama teritorija, kadangi aptvertas kiemas suteikia saugumo jausmą. Priklausomai nuo tvoros, užtikriną ir komfortabilų poilsį. Šiuo metu tvorų modelių pasirinkimas yra itin platus. Yra galimybė rinktis tvorą, kuri yra visiškai uždara arba atvirkščiai – labai atvira, tačiau pirmiausia reikia atsižvelgti į norus ir poreikius. Rinkdamiesi tvorą reikia atsižvelgti, kad ji vienu metu atliktų kelias funkcijas ir nereikalautų daug priežiūros. Dažniausiai daugiabučių namų kvartaluose vyrauja atvira tvora. Tvoros123.lt savo klientams gali pasiūlyti profesionalią konsultantų komandą, kuri padės apsispręsti ir atsakys į visus iškilusius klausimus, tvoras pagal individualius sprendimus atitinkančius konkretaus pirkėjo poreikius.

Tvorą išsirinkti yra nelengva užduotis ir ji turi būti apgalvota iki pačių smulkiausių detalių. Visų pirma, reikia nuspręsti kokios tvoros modelio norite, po to reikia įsivertinti aplinką. Tvora reikalinga tam, kad atliktų šias funkcijas: saugotų, užtvertų, žymėtų ribas ir t.t. Į tvorą galima įkomponuoti ir kitus elementus, pvz: vartus (gali būti su automatika), vartelius, telefonspynę ir kitus elementus.

Jūsų saugumui ir patogumui siūlome įsirengti telefonspynę arba kitaip vadinama domofoną, kuris šiuo metu yra paprasčiausias ir patogiausias prietaisas atliekantis susisiekimo funkciją ir kontroliuoja patekimą į būtą. Turinti visas galimas konfigūracijų įvairoves. Pagrindinė telefonspynės funkcija yra galimybė pasikalbėti su lankytoju neatidarius durų, o vaizdotelefonspynė leidžia dar ir pamatyti kas atėjo. Kartu su telefonspyne prie durų įdiegiama elektrinė spyna, kurios pagalba atidaromos durys nuotoliniu būdu, paspausdus mygtuką ant telefonspynės ragelio. Šis elementas tikrai suteiks Jums komfortabilumo jausmą.

Tvoros pasirinkimo kriterijų yra labai daug, tad reikia pradėti nuo to, kokia tvora nuspręsite apsitverti, tada ar įkompuonuosite į tvorą papildomus elementus. Mūsų įmonė pagamins ir sumontuos tokią tvorą, kokios reikės būtent pagal Jūsų pageidavimus: su peraukštėjimais ir pan. Tačiau visais atvejais yra tam tikrų rekomendacijų, į kurias būtina atsižvelgti. Standartinių matmenų yra tik segmentinė tvora bei žaliuzi modelio tvora, o kitų tvorų matmenys galime pasiūlyti būtent tokius kokių Jums reikia.

Renkantis tvorą vertėtų žinoti, kad žemės sklypas ar jo dalis gali būti aptvertas tvora gavus statybos leidimą (jei statybos leidimas yra privalomas). Tvoros turi būti statomos laikantis nustatytų reikalavimų. Būtina žinoti, kad tvoros statybai keliami reikalavimai priklauso nuo:

  • jos aukščio (pagal tai nustatoma, kokiai statinių kategorijai ir grupei priskirtina tvora),
  • žemės sklypo, kuriame tvora statoma buvimo vietos (kaime, mieste, saugomoje ar su kultūros paveldo objektų apsauga susijusioje teritorijoje),
  • konstrukcijos (su pamatu ar ne, ant atraminės sienutės ar be jos, kiaurymių sudaromo ploto),
  • vietos sklypo ribų atžvilgiu (ant sklypo ribos ar prie sklypo ribos, kokiu atstumu nuo sklypo ribos, prie kurios sklypo ribos pasaulio šalių atžvilgiu – kokia kryptimi metamas tvoros šešėlis).

Tvoros statymas yra priskiriamas prie nesudėtingų statinių, todėl net jei norima montuoti aukštesnę tvorą, jai reikalingas supaprastintas projektas, kuriam gauti pritarimą nėra sudėtinga. Kadangi tvora tampa saugumo bei privatumo dalimi, rekomenduojama pasirinkti ne tik tinkamo aukščio, bet ir kokybišką, ilgaamžę tvorą, atsparią temperatūrų kaitai bei oro sąlygoms. Taigi tam, kad nekiltų nemalonumų su miesto ar kaimo savivaldybe, yra būtina pasidomėti leidimais, draudimais bei reikalavimais, susijusiais su tvoros statymu žemės sklype.

Tags:
Scroll to top